58×40 Terazi Etiketi 4.00 TL

Teraziler, Özellikle marketlerde en çok rastladığımız alışveriş cihazlarıdır. Aldığınız ürünün ağırlığını ve fiyatını belirleyen ürün, özel etiketi ile kullanımı kolaylaştırmaktadır. Kullanışlı özelliği sayesinde, teraziler, özel etiketleri sayesinde, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Uyumlu yapısı ve etkili çözümü ile kullanışlı dizaynı ile teraziler, hayatımızın bir parçasıdır.

ETİKET YAPISI KALİTELİ OLMALI

Terazilerin etiketleri, oldukça kullanışlı olmalı ve uzun ömürlü olmalıdır. Termal etiket üzerine işlenen etiketler, özel bir yapıya sahiptir. Dokunmatik özellikli bu ürünler, raf ömrünün uzun olması ve kararma yapması gibi özelliklere göre sınıflandırılmaktadır. Bu sınıflandırma ile kaliteli etiketin önemi test edilmektedir. Teraziler için çok önemli bir yeri olan terazi etiketleri malzemeleri, en iyi malzemeden üretildiği zaman, aradığınız kaliteyi sunmaktadır.

TERAZİ ETİKETLERİ İKİYE AYRILIYOR

Eko termal ve lamine termal özellikli olan terazi etiketleri, hızlı satılan malların satışında kullanılması nedeni ile tercih edilmektedir. Raf ömürleri belirli olan termal etiketler, çabuk tüketilmesi gereken malların satışına uygun bir üründür. Çabuk satış ürünleri için özel olarak üretilen teraziler, özel etiketleri sayesinde, daha kullanışlı olmaktadır. Kaliteli etiketlerin tercih edilmesi, raf ömrü ve kararma gibi şartlar göz önünde bulundurulmalıdır. Bu şartların göz önünde bulundurulması, terazi etiketi satışında önemli bir şarttır.

ECO TERMAL ETİKET

Bu satış için iki değişik termal etiket kullanılmaktadır. Altı aylık raf ömrü ile eco termal etiket, bu süreyi aştıktan sonra kararma yapmaya başlar. Bu bilgiler ışığında kullanımı korunmalı ve gerekli satış seçenekleri hazırlanmalıdır. Kararmayan terazi etiketi ürünleri için, son kullanma tarihleri dikkate alınmalı. Eco termal özellikli etiket ürünlerinin özelliklerinin bilinmesi, son kullanma tarihi ve raf ömrü, etiketler için çok büyük önem taşımaktadır.

LAMİNE TERMAL ETİKET

Kalite bakımından eco termal etiketlere oranla daha kullanışlı ve uzun ömürlü olan lamine termal etiket ürünleri, oldukça kullanışlıdır. Üretiminden özel bir yol izlenmektedir. Lamine kaplama, termal etiketin üzerine işlenmektedir. Bir yıllık raf ömrü bulunan bu etiketler, lamine kaplama sayesinde, oldukça kullanışlı bir üründür. Lamine kaplamanın sağlam olması ve geç yıpranması, lamine termal etiket ürünlerinde aranılan özelliklerdendir. Uzun vadede en iyi seçim lamine termal etiket seçeneklerindedir.